içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Yasemin Özilhan ekonomist kesildi!

Gereksiz harcamaları ve lüks yaşamıyla eleştirilerin hedefi haline gelen Yasemin Özilhan, kendisini haklı çıkarmak isterken komik duruma düştü. Katıldığı bir davette ekonomist kesilen eski oyuncu "Sadece benim kıyafetlerim ve takılarım pahalı değil. Peynir de süt de pahalı" diyerek sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Yasemin Özilhan ekonomist kesildi!

Yüzbinlerce liralık lüks kıyafetleri, özel tasarım mücevherleri, dünyaca ünlü markaların cilt bakım ürünleri ve milyon dolarlık eviyle magazin gündemini sık sık meşgul eden eski oyuncu şimdiki sosyetik güzel Yasemin Özilhan, katıldığı bir davette yaptığı yorumla dalga konusu haline geldi. 

2011 yılında iş insanı İzzet Özilhan ile nikah masasına oturduktan sonra yaşam tarzını tamamen değiştiren Özilhan, oyunculuğu da bırakmıştı. Geçtiğimiz aylarda kilosu 760 TL olan Pikan Cevizi ile tarif veren ve 45 Bin liralık yüz kremini şiddetle takipçilerine öneren Özilhan, bir an da ekonomist olmaya karar verdi. 

 

 

MARKA TAKINTIM YOK DİYOR AMA...

Milyonlarca lirayı har vurup harman savuran eski oyuncu, katıldığı davette hayat pahalılığından şikayet etti. Lüks markalar dışında hiçbir ürünü tercih etmeyen ünlü isim "Marka takıntım yok üzerime yakışanı giyerim" diyerek önce kendisiyle çelişti. Ardından sözlerine "Sadece benim kıyafetlerim ve takılarım pahalı değil ki. Artık her şey pahalı, peynir de pahalı süt de pahalı, özellikle kıyafetle ilgili bir şey değil." şeklinde devam ederek hayranlarının kendisine hak vermesini bekledi. 

Özilhan'ın bu yorumunu gören sosyal medya kullanıcıları "Acaba hayatında hiç peynir almış mı?", "Süt alamıyor ama 45 bin liraya krem öneriyor", "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!" ve "Yasemin Hanım acaba siz yorum yapmasanız mı?" şeklinde tepki gösterdi. 

Tarih: 19-05-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum